Pekáreň Maral

Spoločnosť MARAL bola založená v roku 1995. Jej hlavným zámerom bolo vybudovať prevádzku na výrobu mrazeného pečiva a tým rozšíriť ponuku pekárenských výrobkov pre širokú sieť spotrebiteľov.

Výroba a distribúcia sa zameriava na mrazené lístkové cesto a pečivo (pľundrové), vyrábané v stave hlbokého zmrazenia (šokového), t. j. teplota zmrazenia je -40 °C. Sortiment je rozdelený na sladké, slané, viaczrnné, cereálne, predpečené, bežné pečivo, predpečené mrazené chleby a mrazené cukrárenské výrobky.

Výrobky sú určené na pečenie vo všetkých druhoch pekárenských pecí s možnosťou pečenia aj v domácich spotrebičoch.

 

Naše výrobky sú všade

  • pekárne
  • cukrárne
  • pizzérie
  • stánky s občerstvením
  • hypermarkety
  • obchody atď.

Spotrebiteľom sú dodávané výrobky v balení po 50 alebo po 100 ks. Výrobky dodávame na miesto odberu, kde je cena dopravy zahrnutá v cene výrobku.

 


 

MARAL ponúka ešte viac

Okrem výroby uvedených výrobkov spoločnosť ponúka technologické zariadenia pre pečenie našich výrobkov podľa želania zákazníka. Pre našich odberateľov ponúkame ako súčasť spolupráce bezplatné zaškolenie a prenájom technologických zariadení. Pre viac informácií ohľadom spolupráce nás kontaktujte telefonicky, na čísle +421 56 672 6365 alebo e-mailom.

 

Ocenenia

V roku 2011 bolo Ing. Kataríne Remákovej a spoločnosti MARAL udelené čestné uznanie od Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR za zodpovedné podnikanie, výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť Slovenskej republiky. 

Čestné uznanie - Katarína Remáková - MARAL

 

Ing. Katarína Remáková bola v roku 2001 nominovaná na cenu Vynikajúca podnikateľka Slovenskej republiky.

Vynikajúca podnikateľka - Katarína Remáková - MARAL